Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 9.10. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | 19:0 | |
1. | ne 9.10. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 4:10 | |
1. | ne 9.10. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | 1:4 | |
1. | ne 9.10. | Asper Šumperk | FBC Droždín | 4:3 | |
2. | so 12.11. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 8:2 | |
2. | so 12.11. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 3:6 | |
2. | so 12.11. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 12:2 | |
2. | so 12.11. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 0:15 | |
3. | so 26.11. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 3:4 | |
3. | so 26.11. | FBC Přerov Predátoři | Asper Šumperk | 12:2 | |
3. | so 26.11. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 10:1 | |
3. | so 26.11. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 0:10 | |
4. | ne 15.1. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice | 8:2 | |
4. | ne 15.1. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | 1:5 | |
4. | ne 15.1. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Stars | 1:7 | |
4. | ne 15.1. | Asper Šumperk | FBC Traweko Lipník | 6:5 | |
5. | so 4.2. | FBC Přerov Predátoři | Asper Šumperk | 10:2 | |
5. | so 4.2. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 7:2 | |
5. | so 4.2. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 4:6 | |
5. | so 4.2. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 4:2 | |
8. | ne 12.3. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 5:1 | |
8. | ne 12.3. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 1:5 | |
8. | ne 12.3. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 4:1 | |
7. | ne 2.4. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 4:7 | |
7. | ne 2.4. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 4:1 | |
7. | ne 2.4. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 4:3 | |
7. | ne 2.4. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 1:12 | |
6. | so 22.4. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 6:1 | |
6. | so 22.4. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 3:10 | |
6. | so 22.4. | FBS Olomouc Rangers | Asper Šumperk | 4:2 | |
6. | so 22.4. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 0:24 | |
9. | so 6.5. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 2:1 | |
9. | so 6.5. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 1:20 | |
9. | so 6.5. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 1:9 | |
9. | so 6.5. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 3:3 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize D
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Pohár:
Pohár Českého florbalu
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání