Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 4.10. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | 7:28 | |
1. | ne 4.10. | Asper Šumperk | FBC TJ Tatran Litovel | 15:10 | |
1. | ne 4.10. | Asper Šumperk | Fbc Šternberk | 15:26 | |
1. | ne 4.10. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice | 30:10 | |
2. | so 17.10. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 14:14 | |
2. | so 17.10. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 13:12 | |
2. | so 17.10. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 11:13 | |
2. | so 17.10. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 24:12 | |
3. | ne 1.11. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 18:6 | |
3. | ne 1.11. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 11:15 | |
3. | ne 1.11. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 24:7 | |
3. | ne 1.11. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 11:7 | |
4. | so 21.11. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 25:11 | |
4. | so 21.11. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 29:5 | |
4. | so 21.11. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 18:17 | |
4. | so 21.11. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 13:10 | |
5. | so 12.12. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 21:6 | |
5. | so 12.12. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 24:12 | |
5. | so 12.12. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 18:11 | |
5. | so 12.12. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 34:2 | |
6. | ne 17.1. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 20:16 | |
6. | ne 17.1. | FBŠ Teiwaz Přerov | Asper Šumperk | 22:10 | |
6. | ne 17.1. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 23:27 | |
6. | ne 17.1. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 17:11 | |
7. | so 20.2. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 7:3 | |
7. | so 20.2. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 7:9 | |
7. | so 20.2. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 14:6 | |
7. | so 20.2. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 3:12 | |
8. | so 19.3. | Asper Šumperk | FBC Přerov | 5:20 | |
8. | so 19.3. | Asper Šumperk | FBC Traweko Lipník | 10:15 | |
8. | so 19.3. | Asper Šumperk | FBŠ Teiwaz Lipník n. Bečvou | 10:13 | |
8. | so 19.3. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice | 25:12 | |
9. | so 2.4. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 22:5 | |
9. | so 2.4. | FBŠ Teiwaz Přerov | Asper Šumperk | 18:5 | |
9. | so 2.4. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | 17:10 | |
9. | so 2.4. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 29:8 | |
10. | so 23.4. | FBC Droždín | Asper Šumperk | 15:19 | |
10. | so 23.4. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 22:9 | |
10. | so 23.4. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 15:16 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize D
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Pohár:
Pohár Českého florbalu
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání