Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 29.9. | Asper Šumperk | Slavia I-tec Havířov B | 5:6 | (1:1,2:1,2:4) |
2. | so 29.9. | Asper Šumperk | Fbc KOVO KM Frýdek-Místek | 2:6 | (1:3,0:2,1:1) |
3. | ne 14.10. | Paskov Saurians B | Asper Šumperk | 4:5 | (1:2,2:0,1:3) |
4. | ne 14.10. | 1. SC Bohumín 98 | Asper Šumperk | 6:8 | (3:1,2:3,1:4) |
5. | so 3.11. | FBC Ostrava B | Asper Šumperk | 4:7 | (1:0,1:3,2:4) |
6. | so 3.11. | TJ Slovan Havířov | Asper Šumperk | 11:5 | (5:2,3:2,3:1) |
7. | so 8.12. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 8:7 | (2:3,3:2,3:2) |
8. | so 8.12. | FBC Letka Ostrava | Asper Šumperk | 3:3 | (2:1,0:1,1:1) |
9. | so 5.1. | Slavia I-tec Havířov B | Asper Šumperk | 4:6 | (0:2,2:2,2:2) |
10. | so 5.1. | FBC Ostrava B | Asper Šumperk | 3:12 | (2:2,0:3,1:7) |
11. | so 26.1. | FBC Přerov B | Asper Šumperk | 2:2 | (0:0,2:1,0:1) |
12. | so 26.1. | SK Stonava | Asper Šumperk | 2:9 | (0:4,2:4,0:1) |
13. | so 16.2. | Fbc KOVO KM Frýdek-Místek | Asper Šumperk | 5:2 | (2:0,2:1,1:1) |
14. | so 16.2. | TJ Slovan Havířov | Asper Šumperk | 3:2 | (0:1,2:1,1:0) |
15. | so 16.3. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 0:5 | (0:1,0:0,0:4) |
16. | so 16.3. | FBC Letka Ostrava | Asper Šumperk | 6:4 | (2:0,2:2,2:2) |
17. | so 6.4. | Asper Šumperk | FBC Přerov B | 5:6 | (2:0,1:2,2:4) |
18. | so 6.4. | Asper Šumperk | 1. SC Bohumín 98 | 6:2 | (1:1,3:0,2:1) |
19. | so 27.4. | Paskov Saurians B | Asper Šumperk | 6:11 | (4:1, 0:4,2:6) |
20. | so 27.4. | SK Stonava | Asper Šumperk | 7:8 | (3:6,3:0,1:2) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
3. liga mužů - divize VII
Muži B:
Olomoucký přebor mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
Extraliga žen
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání