Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 15.10. | FBC Přerov | Asper Šumperk | ||
1. | so 15.10. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | ||
1. | so 15.10. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | ||
1. | so 15.10. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | ||
2. | so 29.10. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | ||
2. | so 29.10. | FbC Playmakers Prostějov | Asper Šumperk | ||
2. | so 29.10. | FBC Hranice | Asper Šumperk | ||
2. | so 29.10. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | ||
3. | ne 13.11. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | ||
3. | ne 13.11. | Asper Šumperk | FBS Olomouc | ||
3. | ne 13.11. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | ||
3. | ne 13.11. | Asper Šumperk | FBC Přerov | ||
4. | ne 11.12. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | ||
4. | ne 11.12. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | ||
4. | ne 11.12. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | ||
4. | ne 11.12. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | ||
5. | so 4.2. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | ||
5. | so 4.2. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | ||
5. | so 4.2. | FBC Přerov | Asper Šumperk | ||
5. | so 4.2. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | ||
6. | so 25.2. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | ||
6. | so 25.2. | FbC Playmakers Prostějov | Asper Šumperk | ||
6. | so 25.2. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | ||
6. | so 25.2. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | ||
7. | ne 12.3. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | ||
7. | ne 12.3. | FBC Hranice | Asper Šumperk | ||
7. | ne 12.3. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | ||
7. | ne 12.3. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | ||
8. | so 1.4. | Asper Šumperk | FBC TJ Tatran Litovel | ||
8. | so 1.4. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | ||
8. | so 1.4. | Asper Šumperk | FBC Hranice | ||
8. | so 1.4. | Asper Šumperk | FbC Playmakers Prostějov | ||
9. | ne 16.4. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | ||
9. | ne 16.4. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | ||
9. | ne 16.4. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | ||
9. | ne 16.4. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Národní liga - východ
Muži B:
Olomoucký přebor mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
1. liga dorostenců
Dorostenci B:
2. liga dorostenců - skupina 7
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Přípravka Blue:
Olomoucká liga přípravek
Přípravka Yellow:
Olomoucká liga přípravek
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání