Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 3.10. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk Black | 08:30 | |
1. | so 3.10. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk Black | 09:50 | |
1. | so 3.10. | FBC ZŠ Uničov Black | Asper Šumperk Black | 11:50 | |
1. | so 3.10. | FBS Olomouc | Asper Šumperk Black | 13:10 | |
2. | so 17.10. | FBC Přerov Predátoři | Asper Šumperk Black | 09:35 | |
2. | so 17.10. | FBC ZŠ Uničov Black | Asper Šumperk Black | 10:45 | |
2. | so 17.10. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk Black | 11:55 | |
2. | so 17.10. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk Black | 13:40 | |
3. | so 7.11. | FBC Přerov Predátoři | Asper Šumperk Black | 09:10 | |
3. | so 7.11. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk Black | 10:20 | |
3. | so 7.11. | FBS Olomouc | Asper Šumperk Black | 11:30 | |
3. | so 7.11. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk Black | 12:40 | |
4. | so 21.11. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk Black | ||
4. | so 21.11. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk Black | ||
4. | so 21.11. | FBS Olomouc | Asper Šumperk Black | ||
4. | so 21.11. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk Black | ||
5. | so 19.12. | Asper Šumperk Black | FBC ZŠ Uničov Black | ||
5. | so 19.12. | Asper Šumperk Black | Fbc Šternberk | ||
5. | so 19.12. | Asper Šumperk Black | SK K2 Prostějov | ||
5. | so 19.12. | Asper Šumperk Black | Fbc Šternberk | ||
6. | so 9.1. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk Black | ||
6. | so 9.1. | FBC Hranice | Asper Šumperk Black | ||
6. | so 9.1. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk Black | ||
6. | so 9.1. | FBS Olomouc | Asper Šumperk Black | ||
7. | so 30.1. | Asper Šumperk Black | FBC Mohelnice | ||
7. | so 30.1. | Asper Šumperk Black | Fbc Šternberk | ||
7. | so 30.1. | Asper Šumperk Black | FBS Olomouc | ||
7. | so 30.1. | Asper Šumperk Black | Fbc Šternberk | ||
8. | so 27.2. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk Black | ||
8. | so 27.2. | FBS Olomouc | Asper Šumperk Black | ||
8. | so 27.2. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk Black | ||
8. | so 27.2. | FBS Olomouc | Asper Šumperk Black | ||
9. | so 10.4. | FBS Olomouc | Asper Šumperk Black | ||
9. | so 10.4. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk Black | ||
9. | so 10.4. | FBS Olomouc | Asper Šumperk Black | ||
9. | so 10.4. | FBC ZŠ Uničov Black | Asper Šumperk Black | ||
10. | so 1.5. | FBC Přerov Predátoři | Asper Šumperk Black | ||
10. | so 1.5. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk Black | ||
10. | so 1.5. | FBS Olomouc | Asper Šumperk Black | ||
10. | so 1.5. | FBC Hranice | Asper Šumperk Black |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize E
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Mladší žákyně:
Liga mladších žákyň - skupina 7
Mladší žáci White:
Olomoucká liga mladších žáků
Pohár:
Pohár Českého florbalu
Přípravka:
Olomoucká liga přípravek
Mladší žáci Black:
Olomoucká liga mladších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání