Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Spouštíme registraci na Asper Camp 2021

06.01.2021 | Ondřej Mrázek

S velkou radostí zahajujeme registraci k nadcházejícímu 3. ročníku našeho příměstského tábora Asper Camp 2021, který byl v tomto roce naplánován na poslední týden v srpnu 23.-27.8.2021. Oproti předchozím sezónám letos nově proběhne registrace na kemp přes členskou sekci, a naší členové tak nebudou muset vyplňovat papírovou přihlášku.

Již třetí rok po sobě se letos na konci srpna uskuteční čím dál víc oblíbenější Asper Camp, na kterém se s dětmi a s mládeží ve věku 6-15 let věnujeme od pondělí do pátku různým zábavným sportovním aktivitám. Jelikož se jedná o florbalovou akci, samozřejmě si všichni účastníci užijí i pořádnou porci florbalu formou různých her, dovednostních soutěží a zápasů. Těšit se všichni můžou znovu na netradiční aktivity, ve kterých nepůjde ani tak o sport, jako o to trochu se odreagovat a zrelaxovat.


Na kemp se můžete již nyní registrovat skrze členskou sekci klubového informačního systému v sekci události. V případě, že nejste členové klubu, nás prosím kontaktujte na jeden z těchto emailů: jiri.travnicek@florbalsumperk.cz, ondrej.mrazek@florbalsumperk.cz

Program kempu bude povětšinou zajištěn našimi trenéry, ale opět očekáváme návštěvu některých zkušených trenérů z jiných klubů, takže si od nás naši svěřenci budou moci také trochu odpočinout :-). Obědy budou mít všichni účastníci zajištěni společné u klubového partnera v restauraci U Shreka (alternativy pro děti s alergiemi budou opět zajištěny). Kromě toho však budou moci doplnit energii i v dobách svačin dopoledne a odpoledne.

Cena kempu, stejně jako tomu bylo vloni, činí 500,- Kč na den (5 dní). Program každého dne by měl probíhat v čase 7:30 - 17:00 (možné změny). Na všechny účastníky bude opět čekat vlastní kempové tričko, a nově budeme na konci soutěžit o věcné ceny! Kapacita kempu je 70 účastníků.

S přáním brzkého návratu do hal Vás zdraví trenéři Asperu Šumperk :-)

 
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu

Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční začátkem června, viz pozvánka níže

 
Muži a junioři prošli testováním, většina je již mimo karanténu

Šumperk - Na základě rozhodnutí KHS z pátku 9. října byl celý "A" tým včetně juniorů, kteří se zúčastnili utkání proti Uničovu...

 
Vyjádření klubu k aktuálnímu opatření a k nařízené karanténě mužů a části juniorů

Šumperk - Vzhledem k novým nařízením, která prakticky přerušují sportovní činnost v zemi a k nařízené karanténě pro "A" tým a velkou...

 
"Myslím si, že už jsme všichni nalazeni na stejné vlně"
 
Muži v derby porazili Uničov 7:5
 
Dorostenci doma ani jednou neinkasovali a získali 6 bodů
 
Muži v domácím prostředí přestříleli Zlín
 
Starším žákům se vstup do ligy vyvedl na jedničku
 
Oslabené mužské áčko v Třinci neuspělo
 
Vítězný vstup do Divize, Asper rozhodl v poslední třetině
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 26.09.2020, 18:00
3. kolo
Šumperk - Zlín
 
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
4. kolo
7:5
Šumperk - Uničov
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS