Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vize klubuSÍLA a ČEST

Naše poslání

Naším posláním je budování společensky zodpovědného a finančně stabilního florbalového klubu, který vytváří prostředí pro sportovní a osobnostní růst všech jeho členů. Chceme organizovat sportovní činnost pro zájemce ze všech věkových kategorií na Šumpersku a v jeho okolí, a napomáhat tak k potlačení sociálně-patologických jevů a rizikového chování mladé generace. Florbalem se snažíme vést dospívající mládež ke zdravému životnímu stylu.


Naše vize

Naší vizí je být jedním z nejlepších florbalových klubů na Moravě a stát se jedním ze symbolů města Šumperka. Toho chceme dosáhnout kvalitní prací s mládeží a dlouhodobým budováním silné členské základny se smyslem pro klubismus. V seniorských družstvech chceme stavět na našich odchovancích a budovat konkurenceschopné týmy, které budou ve svých soutěžích čestně reprezentovat náš klub a pro každého soupeře budou těžko zdolatelnou překážkou.


Naše hodnoty

Od založení klubu v roce 2001 zní naše motto FORS et VIRTUS = SÍLA A ČEST, a spolu s názvem našeho klubu vytváří systém našich hodnot.

Všechny tyto hodnoty se snažíme respektovat a řídit se jimi i v současnosti.

„Asper“ znamená houževnatost nebo odolnost. Charakterizuje tak vlastnost, kterou se snažíme vštípit všem členům klubu, ať již při zápase nebo tréninku, tak také v životě samém. Člověk, který je odolný vůči všem nástrahám, jenž s sebou život přináší, může dosáhnout čehokoliv.

„Fors“ představuje sílu, nebo též šanci či příležitost. Věříme, že se naše největší síla skrývá v naší týmovosti a v našem odhodlání se neustále zlepšovat. Společně se snažíme jít šanci naproti a neustále na sobě pracujeme, abychom byli dostatečně připraveni, až se nám naskytne příležitost dosáhnout něčeho, o co usilujeme.

„Virtus“ je nezbytnou součástí našeho motta, znamená totiž čest. Čest je jednou z nejšlechetnější vlastností. Pro nás vyjadřuje úctu k soupeři, spoluhráčům i florbalu samotnému.

V kombinaci tato slova tvoří hlavní myšlenku, kterou se v našem klubu snažíme odjakživa ctít – Schopnost být odolný, všem překážkám se postavit čelem, chopit se šance, která se nám naskytne, a přitom si zachovat čest a úctu.

Aktuální články
Muži a junioři prošli testováním, většina je již mimo karanténu

Šumperk - Na základě rozhodnutí KHS z pátku 9. října byl celý "A" tým včetně juniorů, kteří se zúčastnili utkání proti Uničovu...

 
Vyjádření klubu k aktuálnímu opatření a k nařízené karanténě mužů a části juniorů

Šumperk - Vzhledem k novým nařízením, která prakticky přerušují sportovní činnost v zemi a k nařízené karanténě pro "A" tým a velkou...

 
"Myslím si, že už jsme všichni nalazeni na stejné vlně"

Dnes prohodíme pár vět s našim Jindřichem, kterému se v kabině neřekne jinak než Jimbo. Jak viděl zápas s Uničovem? Jaká je nálada v...

 
Muži v derby porazili Uničov 7:5
 
Dorostenci doma ani jednou neinkasovali a získali 6 bodů
 
Muži v domácím prostředí přestříleli Zlín
 
Starším žákům se vstup do ligy vyvedl na jedničku
 
Oslabené mužské áčko v Třinci neuspělo
 
Vítězný vstup do Divize, Asper rozhodl v poslední třetině
 
Starší žáci na Moravian Cupu nadchli, skoničli však bez medaile
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
4. kolo
7:5
Šumperk - Uničov
 
Muži A | Sobota 24.10.2020, 17:00
7. kolo
VS.
Frenštát - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS