Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 21.9. | Asper Šumperk | S.K. P.E.M.A. Opava | 1:6 | |
1. | so 21.9. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 8:3 | |
2. | ne 6.10. | Asper Šumperk | FBC Spartak Bílovec | 1:3 | |
2. | ne 6.10. | FBC Vikings Kopřivnice | Asper Šumperk | 6:0 | |
3. | so 9.11. | Asper Šumperk | FBC Ostrava B | 2:7 | |
3. | so 9.11. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 7:0 | |
4. | so 23.11. | FBS Olomouc B | Asper Šumperk | 5:1 | (3:1;2:0;0:0) |
4. | so 23.11. | Asper Šumperk | 1. FBK Rožnov p/R B | 2:3 | (1:1;0:2;1:0) |
5. | so 7.12. | FBC Hranice | Asper Šumperk | 6:0 | |
5. | so 7.12. | Asper Šumperk | Fbc KOVO KM Frýdek-Místek | 5:5 | (1:3;3:1;1:1) |
6. | so 18.1. | Asper Šumperk | Paskov Saurians | ||
6. | so 18.1. | 1. SC Vítkovice B | Asper Šumperk | ||
7. | ne 2.2. | Paskov Saurians | Asper Šumperk | ||
7. | ne 2.2. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | ||
8. | so 15.2. | Asper Šumperk | FBC Přerov | ||
8. | so 15.2. | 1. FBK Rožnov p/R B | Asper Šumperk | ||
9. | ne 1.3. | Fbc KOVO KM Frýdek-Místek | Asper Šumperk | ||
9. | ne 1.3. | FBC Spartak Bílovec | Asper Šumperk | ||
10. | ne 15.3. | Asper Šumperk | FBS Olomouc B | ||
10. | ne 15.3. | Asper Šumperk | SK K2 Prostějov | ||
11. | so 4.4. | Asper Šumperk | FBC Hranice | ||
11. | so 4.4. | Asper Šumperk | 1. SC Vítkovice B | ||
12. | so 25.4. | FBC Ostrava B | Asper Šumperk | ||
12. | so 25.4. | Asper Šumperk | FBC Vikings Kopřivnice |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize E
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Mladší žáci White:
Olomoucká liga mladších žáků
Přípravka:
Olomoucká liga přípravek
Mladší žáci Black:
Olomoucká liga mladších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání