Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Elévové: Olomoucká liga elévů
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 30.9. Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk 14:11
1. so 30.9. FbC Asper Šumperk FBC Droždín 5:0
1. so 30.9. FBC Přerov Plameny FbC Asper Šumperk 23:8
1. so 30.9. FbC Asper Šumperk FBC Traweko Lipník 24:9
4. so 14.10. FBS Olomouc Stars FbC Asper Šumperk 6:14
4. so 14.10. FBC Mohelnice FbC Asper Šumperk 8:13
4. so 14.10. FBC Tornáda Lutín 2 FbC Asper Šumperk 13:11
4. so 14.10. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 3:17
9. ne 5.11. FbC Asper Šumperk FBC Tornáda Lutín 27:4
9. ne 5.11. FBS Olomouc Rangers FbC Asper Šumperk 8:24
9. ne 5.11. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 9:24
9. ne 5.11. FbC Asper Šumperk Fbc Šternberk 11:13
4. so 9.12. FbC Asper Šumperk FBC Mohelnice 20:13
4. so 9.12. FbC Asper Šumperk FBK Jeseník 34:4
4. so 9.12. FbC Asper Šumperk FBC Tornáda Lutín 2 21:11
5. so 9.12. FbC Asper Šumperk FBC ZŠ Uničov Black 20:18
6. so 20.1. SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk 8:16
6. so 20.1. FBK Jeseník FbC Asper Šumperk 7:30
6. so 20.1. FBC ZŠ Uničov Yellow FbC Asper Šumperk 16:14
6. so 20.1. FBC ZŠ Uničov Black FbC Asper Šumperk 20:23
7. ne 11.2. FBC Přerov Ďáblové FbC Asper Šumperk 21:18
7. ne 11.2. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 10:25
7. ne 11.2. FBC Traweko Lipník FbC Asper Šumperk 13:24
7. ne 11.2. FBC Přerov Plameny FbC Asper Šumperk 18:15
8. ne 4.3. FBK Jeseník FbC Asper Šumperk 5:23
8. ne 4.3. FBC ZŠ Uničov Black FbC Asper Šumperk 14:19
8. ne 4.3. Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk 8:5
9. so 24.3. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 5:24
9. so 24.3. FBC Traweko Lipník FbC Asper Šumperk 13:17
9. so 24.3. SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk 4:8
9. so 24.3. FBC Tornáda Lutín FbC Asper Šumperk 8:23
10. ne 15.4. FBS Olomouc Stars FbC Asper Šumperk 11:13
10. ne 15.4. FBC Přerov Ďáblové FbC Asper Šumperk 12:13
10. ne 15.4. FBC Mohelnice FbC Asper Šumperk 20:23
10. ne 15.4. FBC TJ Tatran Litovel FbC Asper Šumperk 11:15
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Divize D
 
 
Muži B:
 
Olomoucká liga mužů
 
 
Ženy:
 
2. liga žen - skupina 7
 
 
Junioři:
 
3. liga juniorů - divize VIIA
 
 
Dorostenci:
 
2. liga dorostenců - divize 7A
 
 
Elévové:
 
Olomoucká liga elévů
 
 
Pohár:
 
Pohár Českého florbalu
 
 
Mladší žáci:
 
Olomoucká liga mladších žáků
 
 
Dorostenky:
 
Liga dorostenek - skupina 7
 
 
Starší žáci:
 
Olomoucká liga starších žáků
 
 
Aktuální články
Muži a junioři prošli testováním, většina je již mimo karanténu

Šumperk - Na základě rozhodnutí KHS z pátku 9. října byl celý "A" tým včetně juniorů, kteří se zúčastnili utkání proti Uničovu...

 
Vyjádření klubu k aktuálnímu opatření a k nařízené karanténě mužů a části juniorů

Šumperk - Vzhledem k novým nařízením, která prakticky přerušují sportovní činnost v zemi a k nařízené karanténě pro "A" tým a velkou...

 
"Myslím si, že už jsme všichni nalazeni na stejné vlně"

Dnes prohodíme pár vět s našim Jindřichem, kterému se v kabině neřekne jinak než Jimbo. Jak viděl zápas s Uničovem? Jaká je nálada v...

 
Muži v derby porazili Uničov 7:5
 
Dorostenci doma ani jednou neinkasovali a získali 6 bodů
 
Muži v domácím prostředí přestříleli Zlín
 
Starším žákům se vstup do ligy vyvedl na jedničku
 
Oslabené mužské áčko v Třinci neuspělo
 
Vítězný vstup do Divize, Asper rozhodl v poslední třetině
 
Starší žáci na Moravian Cupu nadchli, skoničli však bez medaile
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
4. kolo
7:5
Šumperk - Uničov
 
Muži A | Sobota 05.12.2020
12. kolo
VS.
Šumperk - Třinec
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS