Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Elévové: Olomoucká liga elévů
 
kolo datum domácí hosté    
1. ne 4.10. FbC Asper Šumperk FBC ZŠ Uničov 7:28
1. ne 4.10. FbC Asper Šumperk FBC TJ Tatran Litovel 15:10
1. ne 4.10. FbC Asper Šumperk Fbc Šternberk 15:26
1. ne 4.10. FbC Asper Šumperk FBC Mohelnice 30:10
2. so 17.10. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 14:14
2. so 17.10. SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk 13:12
2. so 17.10. FBS Olomouc FbC Asper Šumperk 11:13
2. so 17.10. Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk 24:12
3. ne 1.11. FBC Přerov FbC Asper Šumperk 18:6
3. ne 1.11. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 11:15
3. ne 1.11. Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk 24:7
3. ne 1.11. FBC Tornáda Lutín FbC Asper Šumperk 11:7
4. so 21.11. FBS Olomouc FbC Asper Šumperk 25:11
4. so 21.11. FBC Přerov FbC Asper Šumperk 29:5
4. so 21.11. FBC Tornáda Lutín FbC Asper Šumperk 18:17
4. so 21.11. SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk 13:10
5. so 12.12. Fbc Šternberk FbC Asper Šumperk 21:6
5. so 12.12. FBC ZŠ Uničov FbC Asper Šumperk 24:12
5. so 12.12. FBC Traweko Lipník FbC Asper Šumperk 18:11
5. so 12.12. FBC Přerov FbC Asper Šumperk 34:2
6. ne 17.1. FBC Tornáda Lutín FbC Asper Šumperk 20:16
6. ne 17.1. FBŠ Teiwaz Přerov FbC Asper Šumperk 22:10
6. ne 17.1. FBC Hranice FbC Asper Šumperk 23:27
6. ne 17.1. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 17:11
7. so 20.2. FBS Olomouc FbC Asper Šumperk 7:3
7. so 20.2. FBC Tornáda Lutín FbC Asper Šumperk 7:9
7. so 20.2. FBC Přerov FbC Asper Šumperk 14:6
7. so 20.2. FBC Mohelnice FbC Asper Šumperk 3:12
8. so 19.3. FbC Asper Šumperk FBC Přerov 5:20
8. so 19.3. FbC Asper Šumperk FBC Traweko Lipník 10:15
8. so 19.3. FbC Asper Šumperk FBŠ Teiwaz Lipník n. Bečvou 10:13
8. so 19.3. FbC Asper Šumperk FBC Mohelnice 25:12
9. so 2.4. FBS Olomouc FbC Asper Šumperk 22:5
9. so 2.4. FBŠ Teiwaz Přerov FbC Asper Šumperk 18:5
9. so 2.4. FBC TJ Tatran Litovel FbC Asper Šumperk 17:10
9. so 2.4. FBC Přerov FbC Asper Šumperk 29:8
10. so 23.4. FBC Droždín FbC Asper Šumperk 15:19
10. so 23.4. FBS Olomouc FbC Asper Šumperk 22:9
10. so 23.4. FBC ZŠ Uničov FbC Asper Šumperk 15:16
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Divize D
 
 
Muži B:
 
Olomoucká liga mužů
 
 
Junioři:
 
2. liga juniorů - skupina D
 
 
Juniorky:
 
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
 
 
Dorostenci:
 
2. liga dorostenců - divize 7A
 
 
Elévové:
 
Olomoucká liga elévů
 
 
Pohár:
 
Pohár Českého florbalu
 
 
Mladší žáci:
 
Olomoucká liga mladších žáků
 
 
Starší žáci:
 
Olomoucká liga starších žáků
 
 
Aktuální články
Muži a junioři prošli testováním, většina je již mimo karanténu

Šumperk - Na základě rozhodnutí KHS z pátku 9. října byl celý "A" tým včetně juniorů, kteří se zúčastnili utkání proti Uničovu...

 
Vyjádření klubu k aktuálnímu opatření a k nařízené karanténě mužů a části juniorů

Šumperk - Vzhledem k novým nařízením, která prakticky přerušují sportovní činnost v zemi a k nařízené karanténě pro "A" tým a velkou...

 
"Myslím si, že už jsme všichni nalazeni na stejné vlně"

Dnes prohodíme pár vět s našim Jindřichem, kterému se v kabině neřekne jinak než Jimbo. Jak viděl zápas s Uničovem? Jaká je nálada v...

 
Muži v derby porazili Uničov 7:5
 
Dorostenci doma ani jednou neinkasovali a získali 6 bodů
 
Muži v domácím prostředí přestříleli Zlín
 
Starším žákům se vstup do ligy vyvedl na jedničku
 
Oslabené mužské áčko v Třinci neuspělo
 
Vítězný vstup do Divize, Asper rozhodl v poslední třetině
 
Starší žáci na Moravian Cupu nadchli, skoničli však bez medaile
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
4. kolo
7:5
Šumperk - Uničov
 
Muži A | Sobota 05.12.2020
12. kolo
VS.
Šumperk - Třinec
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS