Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 13.10. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | 6:3 | |
1. | ne 13.10. | Asper Šumperk | FBC Vikings Kopřivnice | 6:7 | |
1. | ne 13.10. | Asper Šumperk | FBC Ostrava | 1:8 | |
2. | ne 27.10. | FBC KSVČ Juventus Odry | Asper Šumperk | 2:10 | |
2. | ne 27.10. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | 4:8 | |
2. | ne 27.10. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 0:15 | |
3. | ne 17.11. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 0:11 | |
3. | ne 17.11. | FBC Vikings Kopřivnice | Asper Šumperk | 4:2 | |
3. | ne 17.11. | FBC Ostrava | Asper Šumperk | 6:1 | |
4. | so 18.1. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | 1:6 | |
4. | so 18.1. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 1:5 | |
4. | so 18.1. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 3:2 | |
4. | so 18.1. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 2:6 | |
5. | so 8.2. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 0:8 | |
5. | so 8.2. | FBC Ostrava | Asper Šumperk | 8:1 | |
5. | so 8.2. | FBC KSVČ Juventus Odry | Asper Šumperk | 3:4 | |
5. | so 8.2. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | 2:2 | |
6. | ne 23.2. | Asper Šumperk | FBC Ostrava | 1:7 | |
6. | ne 23.2. | Asper Šumperk | S.K. P.E.M.A. Opava | 10:0 | |
6. | ne 23.2. | Asper Šumperk | FBS Olomouc | 3:3 | |
6. | ne 23.2. | Asper Šumperk | FBC Vikings Kopřivnice | 2:3 | |
7. | so 15.3. | 1. SC Vítkovice | Asper Šumperk | 2:6 | |
7. | so 15.3. | FBC Ostrava | Asper Šumperk | 10:4 | |
7. | so 15.3. | FBC KSVČ Juventus Odry | Asper Šumperk | 2:2 | |
7. | so 15.3. | FBC Vikings Kopřivnice | Asper Šumperk | 3:2 | |
8. | so 12.4. | FBC KSVČ Juventus Odry | Asper Šumperk | 4:1 | |
8. | so 12.4. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | 5:7 | |
8. | so 12.4. | FBS Olomouc | Asper Šumperk | 9:2 | |
9. | ne 27.4. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 09:00 | |
9. | ne 27.4. | FBC KSVČ Juventus Odry | Asper Šumperk | 11:00 | |
9. | ne 27.4. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 13:00 | |
9. | ne 27.4. | FBC Vikings Kopřivnice | Asper Šumperk | 15:00 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
3. liga mužů - divize VII
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání