Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 4.11. | FBS Olomouc Rangers | Asper Šumperk | 4:3 | |
1. | ne 4.11. | FBS Olomouc Mladší žákyně | Asper Šumperk | 10:2 | |
1. | ne 4.11. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 1:7 | |
1. | ne 4.11. | FBC Mohelnice Hobbits | Asper Šumperk | 8:1 | |
2. | ne 25.11. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | 2:3 | |
2. | ne 25.11. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Mladší žákyně | 1:5 | |
2. | ne 25.11. | Asper Šumperk | FBC DDM Magnet Mohelnice | 10:3 | |
2. | ne 25.11. | Asper Šumperk | FBC Traweko Lipník | 1:5 | |
3. | so 8.12. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Rangers | 1:3 | |
3. | so 8.12. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | 3:9 | |
3. | so 8.12. | Asper Šumperk | FBC Mohelnice Hobbits | 1:8 | |
3. | so 8.12. | Asper Šumperk | FBS Olomouc Mladší žákyně | 3:6 | |
4. | ne 6.1. | FBS Olomouc Rangers | Asper Šumperk | 3:7 | |
4. | ne 6.1. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 5:5 | |
4. | ne 6.1. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 1:3 | |
4. | ne 6.1. | FBC Mohelnice 10 | Asper Šumperk | 8:3 | |
5. | so 19.1. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 5:4 | |
5. | so 19.1. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 7:3 | |
5. | so 19.1. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | 6:6 | |
5. | so 19.1. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 3:3 | |
6. | so 9.2. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | 4:3 | |
6. | so 9.2. | FBS Olomouc Mladší žákyně | Asper Šumperk | 4:1 | |
6. | so 9.2. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 2:2 | |
6. | so 9.2. | FBC Traweko Lipník | Asper Šumperk | 5:2 | |
7. | so 6.4. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 6:3 | |
7. | so 6.4. | FBS Olomouc Stars | Asper Šumperk | 4:3 | |
7. | so 6.4. | FBS Olomouc Rangers | Asper Šumperk | 1:3 | |
7. | so 6.4. | FBC Mohelnice 10 | Asper Šumperk | 1:8 | |
8. | ne 5.5. | FBŠ Teiwaz | Asper Šumperk | 0:8 | |
8. | ne 5.5. | FBC DDM Magnet Mohelnice | Asper Šumperk | 0:15 | |
8. | ne 5.5. | FBS Olomouc Mladší žákyně | Asper Šumperk | 3:2 | |
8. | ne 5.5. | SK K2 Prostějov | Asper Šumperk | 5:5 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
3. liga mužů - divize VII
Muži B:
Olomoucký přebor mužů
Junioři:
3. liga juniorů - divize VIIA
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Mladší žáci:
Olomoucká liga mladších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
Extraliga žen
Dorostenky:
Liga dorostenek - skupina 7
Starší žákyně:
Liga starších žákyň - divize VII
Starší žáci:
Olomoucká liga starších žáků
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání