Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 13.9. | FBC Přerov | Asper Šumperk | 17:4 | (4:3,7:0,6:1) |
2. | ne 13.9. | FBC Orca Krnov | Asper Šumperk | 5:6 | (1:2,2:0,2:4) |
3. | ne 27.9. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 1:4 | (0:1,1:1,0:1) |
4. | ne 27.9. | Fbc Šternberk | Asper Šumperk | 6:4 | (1:1,3:0,2:3) |
5. | so 10.10. | FBC Vikings Kopřivnice | Asper Šumperk | 14:30 | |
6. | so 10.10. | Florbal Torpedo Havířov | Asper Šumperk | 19:00 | |
7. | ne 1.11. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | ||
8. | ne 1.11. | 1. MVIL Ostrava | Asper Šumperk | ||
9. | ne 22.11. | FBC Intevo Třinec | Asper Šumperk | ||
10. | ne 22.11. | FBC Orca Krnov | Asper Šumperk | ||
11. | ne 13.12. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | ||
12. | ne 13.12. | Asper Šumperk | TJ Slovan Havířov | ||
13. | ne 17.1. | FBC Intevo Třinec | Asper Šumperk | ||
14. | ne 17.1. | 1. SC Vítkovice B | Asper Šumperk | ||
15. | ne 31.1. | TJ Slovan Havířov | Asper Šumperk | ||
16. | ne 31.1. | 1. MVIL Ostrava | Asper Šumperk | ||
17. | so 20.2. | FBC Vikings Kopřivnice | Asper Šumperk | ||
18. | so 20.2. | Florbal Torpedo Havířov | Asper Šumperk | ||
19. | so 27.3. | Asper Šumperk | Fbc Šternberk | ||
20. | so 27.3. | Asper Šumperk | 1. SC Vítkovice B | ||
21. | so 17.4. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | ||
22. | so 17.4. | S.K. P.E.M.A. Opava | Asper Šumperk | ||
23. | so 1.5. | FBC Přerov | Asper Šumperk | ||
24. | so 1.5. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize E
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Mladší žákyně:
Liga mladších žákyň - skupina 7
Mladší žáci White:
Olomoucká liga mladších žáků
Pohár:
Pohár Českého florbalu
Přípravka:
Olomoucká liga přípravek
Mladší žáci Black:
Olomoucká liga mladších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání