Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 3.10. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | 08:30 | |
1. | so 3.10. | Fbc Secco Šternberk | Asper Šumperk | 09:30 | |
1. | so 3.10. | Fbc Topgal Šternberk | Asper Šumperk | 10:30 | |
1. | so 3.10. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 12:00 | |
2. | ne 25.10. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | 08:45 | |
2. | ne 25.10. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | 09:45 | |
2. | ne 25.10. | FBS Olomouc 13 | Asper Šumperk | 10:45 | |
2. | ne 25.10. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | 12:15 | |
3. | so 21.11. | Fbc Secco Šternberk | Asper Šumperk | ||
3. | so 21.11. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | ||
3. | so 21.11. | Fbc Topgal Šternberk | Asper Šumperk | ||
3. | so 21.11. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | ||
4. | so 19.12. | FBS Olomouc 12 | Asper Šumperk | ||
4. | so 19.12. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | ||
4. | so 19.12. | FBS Olomouc 13 | Asper Šumperk | ||
4. | so 19.12. | Fbc Topgal Šternberk | Asper Šumperk | ||
5. | so 9.1. | FBC ZŠ Uničov | Asper Šumperk | ||
5. | so 9.1. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | ||
5. | so 9.1. | FBS Olomouc 13 | Asper Šumperk | ||
5. | so 9.1. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | ||
6. | ne 31.1. | FBK Jeseník | Asper Šumperk | ||
6. | ne 31.1. | FBC Hranice Sokolíci | Asper Šumperk | ||
6. | ne 31.1. | Fbc Topgal Šternberk | Asper Šumperk | ||
6. | ne 31.1. | FBC Tornáda Lutín | Asper Šumperk | ||
7. | ne 28.2. | FBC TJ Tatran Litovel | Asper Šumperk | ||
7. | ne 28.2. | FBC Mohelnice | Asper Šumperk | ||
7. | ne 28.2. | FBS Olomouc 13 | Asper Šumperk | ||
7. | ne 28.2. | Fbc Topgal Šternberk | Asper Šumperk | ||
8. | so 20.3. | Asper Šumperk | FBC ZŠ Uničov | ||
8. | so 20.3. | Asper Šumperk | Fbc Topgal Šternberk | ||
8. | so 20.3. | Asper Šumperk | FBC Přerov Zubřice | ||
8. | so 20.3. | Asper Šumperk | Fbc Secco Šternberk | ||
9. | ne 11.4. | Asper Šumperk | FBK Jeseník | ||
9. | ne 11.4. | Asper Šumperk | FBC Tornáda Lutín | ||
9. | ne 11.4. | Asper Šumperk | Fbc Topgal Šternberk | ||
9. | ne 11.4. | Asper Šumperk | FBS Olomouc 13 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Divize E
Muži B:
Olomoucká liga mužů
Junioři:
2. liga juniorů - skupina D
Dorostenci:
2. liga dorostenců - divize 7A
Starší žáci A:
Olomoucká liga starších žáků
Starší žáci B:
Olomoucký přebor starších žáků
Elévové:
Olomoucká liga elévů
Ženy:
2. liga žen - skupina 7
Mladší žákyně:
Liga mladších žákyň - skupina 7
Mladší žáci White:
Olomoucká liga mladších žáků
Pohár:
Pohár Českého florbalu
Přípravka:
Olomoucká liga přípravek
Mladší žáci Black:
Olomoucká liga mladších žáků
Juniorky:
2. liga juniorek - skupina 6 a 7
Aktuální články
Pozvánka na valnou hromadu klubu
Dorostenci nadále drží nejvyšší koš 1. ligy
Dorostenci ve Vsetíně dvakrát zvítězili v nájezdech nad Ostravou a Vítkovicemi
Ženy přivezly z Ostravy 3 body
Muži doma podlehli Pelhřimovu
Muži další drama tentokrát zvládli a z Hranic dovezli 3 body
Asper poprvé v sezóně padl doma, body si odvezl Rožnov
Muži v dramatické bitvě v Kopřivnici přišli o bod těsně před koncem
Muži v divoké přestřelce přetlačili Petrovice
Muži poprvé s nulou, nad síly Asperu bylo havířovské Torpedo
Šumperk - Každoroční valná hromada se uskuteční v pondělí 15. května 2023 ve velkém sálu Městské knihovny Šumperk.
V neděli 29.1. odehrál A-tým dorostenců další utkání 1. ligy, kdy se ve Vsetíně střetnul s týmem Zlín Lions a domácím Vsetínem....
První turnaj 1. ligy dorostenců v novém roce má za sebou náš A-tým dorostenců, když v sobotu 14.1.2023 vážil cestu do Vsetína, aby se zde...
Aktuální utkání