Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vyjádření klubu k aktuálnímu opatření a k nařízené karanténě mužů a části juniorů

08.10.2020 | Klubové sdělení

Šumperk - Vzhledem k novým nařízením, která prakticky přerušují sportovní činnost v zemi a k nařízené karanténě pro "A" tým a velkou část juniorů, vydává klub prostřednictvím předsedy Petra Matěje následující vyjádření.

Vážení členové Asperu Šumperk,
bohužel ani našemu klubu se koronavirus nevyhnul, a tak od čtvrtečního večera máme potvrzeného pozitivně otestovaného jednoho hráče “A“ týmu. Tento hráč po dvoudenní horečce již nepociťuje žádné příznaky. V týmu mužů víme aktuálně o dvou hráčích, kteří pociťují mírné příznaky případného onemocnění (únava, bolest hlavy). Ostatní jsou zcela bez příznaků.
Dle nařízení KHS oba zúčastněné týmy sobotního duelu (Asper hrál s Uničovem) i rozhodčí musí nastoupit do karantény a absolvovat testy. Většina hráčů našeho týmu tyto testy podstoupí ve středu 14. října 2020.
Z toho důvodu jsme nuceni zrušit veškeré tréninky již od pátku 9. října včetně. Co se týče ligových zápasů, odkládá se divizní zápas se Vsetínem (náhradní termín 6.12. ve Vsetíně), hrát nebudou ani junioři utkání 2. ligy a také v neděli se neuskuteční domácí turnaj mužů “B“. U juniorů i mužů “B“ budeme hledat náhradní termíny.
Bohužel aktuálně jsme navíc obdrželi informaci o uzavření sportovní haly v Uničově, z toho důvodu se neodehraje ani plánovaný turnaj elévů. Vzhledem k tomu, že elévové nemají ligovou tabulku, ale hrají se jednotlivé turnaje, je vysoce pravděpodobné, že uničovský turnaj bude zrušen bez náhrady.
Co se ale naopak uskuteční dle rozpisu je turnaj starších žáků “B“ v Jeseníku a mladších žaček v Přerově, kam namísto původních trenérů pojedou náhradníci z řad rodičů. U těchto kategorií platí vše dle původního plánu, ovšem bez pátečního tréninku. Pokud by se náhodou i u těchto turnajů něco změnilo, neprodleně budeme informovat rodiče těchto kategorií.
Další informace budeme členům podávat skrz klubový informační systém.

Věřím, že za 14 dní se vše uklidní a vrátíme se ke sportu, který tolik milujeme.

Přeji všem pevné zdraví.

Petr Matěj, předseda Asper Šumperk, z.s.

 
Aktuální články
Mužům se vstup do Divize nedaří, doma podlehli Prostějovu

Šumperk - První domácí utkání Asperu se této sezoně se neslo ve znamení souboje s Prostějovem. Soupeř, který většinou bývá k...

 
Starší žáci porazili Šternberk, drama s Olomoucí skončilo těsnou prohrou

Prostějov - Po dlouhé pauze opět začal kolotoč jménem Olomoucká liga starších žáků. Vzhledem k několika omluvenkám a zraněným jsme...

 
Dorostenci v premiéře v 1. lize dvakrát zvítězili!

V sobotu 11.9. se náš tým dorostenců vydal ke svým prvním zápasům v 1. lize dorostenců - skupiny D, a to do Starého Města u Uherského...

 
Muži hned na úvod Divize ztratili, na Vsetíně padli v prodloužení
 
Derby s Olomoucí pro Asper, ve 4. kole Poháru přijedou Aligators
 
Druhé kolo Poháru jasnou záležitostí, Asper postupuje dál
 
Muži na domácí půdě ovládli úvodní kolo Poháru
 
Muži z přípravného turnaje u Prahy dovezli bronz
 
Pozvánka na valnou hromadu klubu
 
Spouštíme registraci na Asper Camp 2021
 
Tabulka
# Tým Z B
1. FBC Orca Krnov 3 7
2. FBS Olomouc 3 6
3. FBC Intevo Třinec36
4.Florbal Vsetín 3 6
5. Asper Šumperk 3 6
6. SK Domaslavice 3 6
7. Zlín Lions 3 5
8. 1. FBK Eagles Orlová 3 3
9. FBC ZŠ Uničov 3 3
10. FFBC MSEM Přerov 3 3
11. SK K2 Prostějov 3 3
12. FBC Frenštát p. R. 3 0
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 18.09.2021, 18:00
2. kolo
4:5
Šumperk - Prostějov
 
Muži A | Neděle 26.09.2021
3. kolo
VS.
Třinec - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS