Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězný turnaj elévů v Senici na Hané

01.04.2019 | Petr Žák

Senice na Hané - v neděli 31. 3. 2019 vyrazili naši elévové na další venkovní turnaj do Senice na Hané, kde postupně odehráli zápasy proti SK K2 Prostějov Black, FBC Tornáda Lutín, FBC TJ Tatran Litovel a FBC Traweko Lipník.

Tohoto turnaje se zúčastnilo nejmíň hráčů v celé dosavadní sezóně. S 11-ti elévy a dvěma hráči přípravky jsme vyrazili do Senice poprat se o co nejlepší umístění. Navíc s námi nejel ani jeden brankář. Této role se opět zhostili hráči. Na jednom hřišti všechny 4 zápasy ve skvělé formě odchytal Marek Zika (přípravka) Na druhém hřišti první tři odchytal Kuba Lehar a na poslední zápas ho v brance vystřídal Rosťa Žák.

Našim prvním soupeřem bylo družstvo SK K2 Prostějov Black. To jsme na minulém turnaji hladce přehráli a ani v Senici s tímto družstvem neměli naši hráči problém. Soupeř nevyvíjel moc velký tlak na naše hráče a tak si i naši méně vyhrátí hráči mohli dovolit víc času na míčku a vyzkoušet si kličky, přihrávky a střely. Zápas nakonec skončil vysokým brankovým rozdílem v náš prospěch 32:5

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti pořádajícímu týmu FBC Tornáda Lutín. V tomto utkání hráči neměli na jedné půlce velký problém se soupeřem, ale na druhém hřišti museli naši svěřenci více zabrat a bojovat o výsledek. Opět díky velké snaze a zlepšení hry v obraně jsme utkání dotáhli do vítězného konce a zvítězili jsme 23:10.

Ve třetím utkání nás čekal FBC TJ Tatran Litovel. Opět to byl soupeř, který našim elévům nechával velký prostor na hřišti. Vzhledem k vývoji utkáni trenéři využili situace a hráče nabádali k tomu, aby si na hřišti zkoušeli různé kombinace a přihrávky. I tak konečné skóre bylo 20:9 v náš prospěch.

Do posledního utkání proti FBC Traweko Lipník vletěli naši elévové s představou snadného vítězství. Z této představy, ale museli velmi rychle vystřízlivět a začít opravdu bojovat. Soupeř byl aktivní v napadání a nebezpečný v útoku. Navíc prohra by nás stála první místo. Nakonec tento poslední zápas byl dramatický až do samotného konce. Poslední minutu jsme v součtu branek vedli o jeden gól. Soupeř na jednom hřišti vyrovnal skóre na 11:11. Naštěstí pro nás už víc branek nestihl Lipník dál a tato remíza nám zajistila celkové vítězství na turnaji a také letos vůbec první vyhraný turnaj.

Opět chci všechny hráče pochválit za hru, snahu a bojovnost. Hlavně však za jejich úplně jiný přístup v chování a pozitivní náladě během celého turnaje. A dále pak rodičům, kteří pomohli dopravit děti na turnaj a jejich podporu v hledišti.

Sestava: Klučka Rostislav, Adam Jan Pírek, Kryštof Doskočil, Jakub Hermann, Martin Veselý, Rostislav Žák, Antonín Pánek, Vojtěch Kylar, Jakub Lehar, Nina Havlíčková, Eliška Kolářová, Marek Zika, Erik Honzák.

 
Aktuální články
V omlazené sestavě Šumperk na Hranice v přátelském utkání nevyzrál

Ve čtvrtek 22.8.2019 odehrálo družstvo mužů A v rámci přípravy na sezónu 2019/2020 přátelský zápas s družstvem FBC Hranice, které...

 
Program příměstského tábora odtajněn!

Šumperk - V Šumperku a jeho okolí se v termínu od pondělí 26. srpna do pátku 30. srpna uskuteční příměstský tábor našeho oddílu....

 
Rozhovor s novým předsedou našeho klubu (2. část)

Šumperk - Přinášíme druhou část rozhovoru s novým předsedou Petrem Matějem, tentokráte zaměřenou na sportovní stránku fungování...

 
Členské příspěvky v soutěžním ročníku 2019/2020
 
Rozpis tréninků na léto 2019 - aktualizace
 
Starší žáci se zúčastnili turnaje v Dobrušce
 
Rozhovor s novým předsedou našeho klubu (1. část)
 
Rozlučkový přátelák žen - Jarouš se loučí v brance
 
Na první příměstský tábor se můžete hlásit až do 31. července!
 
Valná hromada zvolila nové vedení a odsouhlasila důlžeité body
 
Tabulka
# Tým Z B
1. 1. FBK Eagles Orlová 0 0
2. FBC MSEM Přerov 0 0
3. FBC Orca Krnov00
4. FBC Ossiko Třinec 0 0
5. FBC ZŠ Uničov 0 0
6. FBK Jeseník 0 0
7. FBS Olomouc 0 0
8. FbC Asper Šumperk 0 0
9. FbC Frýdek-Místek 0 0
10. Florbal Vsetín 0 0
11. SK K2 Prostějov 0 0
12. Zlín Lions 0 0
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 03.03.2019, 14:00
22. kolo
3:8
Šumperk - Orlová
 
Muži A | Sobota 14.09.2019
1. kolo
VS.
Šumperk - Zlín
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., Šmeralova 766/4, 787 01 Šumperk, IČ 265 508 81 RSS